Personal

Personal

Rektor
Katri Salander
rektor@ekoskolan.se

Carolina Acevedo
Lärare, idrott, spanska, fritidsansvarig och resurs
carolina@ekoskolan.se

Lisa Andersson
Lärare förskoleklass samt fritidsledare
lisa@ekoskolan.se

Linda Blomqvist
Fritidsledare och resurs
linda@ekoskolan.se

Ann Lundström Tillberg
Förstelärare, ansvarig lärare åk F och 1
ann@ekoskolan.se

Matilda Isaksson
Klasslärarare åk 2
matilda@ekoskolan.se

Emilia Rundblad
Klasslärare åk 3
emilia@ekoskolan.se

Lini Bergsäter
Klasslärare åk 4-6
lini@ekoskolan.se

Lycille Stenlund Jusonius
Lärare bild, textil, trä och metallslöjd
lycille@ekoskolan.se

Lena Åman
Speciallärare
lena
@ekoskolan.se

Mohammad Essmail
Köksbiträde
mohammad@ekoskolan.se

Janne Forsling
Husfar, adm, it, hkk och kock
janne@ekoskolan.se

Anneli Norsten
Vikarie
anneli@ekoskolan.se